Dedinky Open - jar
Miesto: DedinkyTermín: 4. máj 2024
Propozície: Dedinky Open - jar
Počet prihlásených: 48 / 48
Prihlásiť Zoznam prihlásených
Pre odhlásenie zo súťaže pošlite email na adresu:
klubpotocnik ZAVINAC gmail BODKA com
Pri registrácií označte, či si prinesiete elektromotor a záchrannú vestu.
Kedže tieto preteky sú zaradené medzi kvalifikačné preteky, pretekár s prednostným právom bude posunutý v poradí vyššie (manuálne, po zásahu administrátora registrácie), ak to bude nutné.
Zoznam prihlásených
Poradie | Meno a priezvisko ( - zaplatené štartovné, 42) | Organizácia | Mám elektromotor (11) | Mám vestu (17) |
---|---|---|---|---|
1. | Roman Teluch | Dolný Kubín | ||
2. | Henrich Pohronsky | Nová Baňa | Áno | |
3. | Jan Braun | Púchov | ||
4. | Ľuboš Gerboc | Humenné | Áno | |
5. | Marek Mäsiar | Dolný Kubín | Áno | |
6. | Martin Donoval | Banská Bystrica | ||
7. | Kristian Šveda | Bardejov | Áno | |
8. | Róbert Piška | Púchov | ||
9. | Stefan Kohyl | Partizánske | Áno | |
10. | František Babiak | Podbrezová | Áno | Áno |
11. | Zdenko Nemcik | Spišská Nová Ves | Áno | |
12. | Miroslav Legeň | Partizánske | Áno | |
13. | Marián Hrenak | Púchov | ||
14. | Štefan Badovský | Spišská Belá | Áno | |
15. | Stanislav Gattinger | Gelnica | Áno | Áno |
16. | Jozef Ďurček | Nová Baňa | ||
17. | Leo Avdič | Banská Bystrica | ||
18. | Boris Dzurek | Námestovo | ||
19. | Ľudovít Kundis | Spišská Belá | Áno | |
20. | Jozef Gajdoš | Bardejov | ||
21. | Vladimir Búc | Banská Bystrica | ||
22. | Gabriel Líška | Brezno | ||
23. | Igor Hribik | Banská Bystrica | Áno | |
24. | Jozef Hruška | Brezno | ||
25. | Ivan Lachký | Nová Baňa | ||
26. | Štefan Kováč | Vranov nad Topľou | Áno | Áno |
27. | Rastislav Devečka | Gelnica | ||
28. | Mario Podmanik | Partizánske | ||
29. | Zdenko Malinič | Liptovský Hrádok | ||
30. | Peter Magdolen | Partizánske | Áno | Áno |
31. | Lukáš Horský | Vranov nad Topľou | ||
32. | Martin Poljak | Svit | Áno | |
33. | Ľubor Kuľhavý | Partizánske | ||
34. | Martin Klauco | Vranov nad Topľou | ||
35. | Ladislav Denis Mitaľ | Vranov nad Topľou | Áno | Áno |
36. | Peter Tomko | Vranov nad Topľou | Áno | |
37. | Štefan Mlynarčík | Spišská Belá | ||
38. | Jozef Jankovič | Vranov nad Topľou | ||
39. | Igor Lukášik | Liptovský Mikuláš | Áno | |
40. | Tadeáš Turček | Žilina | ||
41. | Vladimir Ligda | Liptovský Mikuláš | Áno | |
42. | Štefan Štempel | Žilina | ||
43. | Lubomír Výboh | Žilina | ||
44. | Tomáš Šiška | Banská Bystrica | ||
45. | Stanislav Benko | Trstená | Áno | Áno |
46. | Janko Borcik | Humenné | ||
47. | Jaroslav Mikuda | Revúca | Áno | |
48. | Michal Rybarik | Považská Bystrica | Áno |